گشتول


سیستم جامع گردشگری


ورود به سیستم

ورود به سیستم گشتول

نام کاربری
رمز عبور
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در سیستم گشتول

نام
نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز عبور
آدرس ایمیل
تکرار آدرس ایمیل
Captcha
close.png
در حال جستجو...

زیباترین و جذاب ترین راه دنیا برای قدم زدن در آفریقای جنوبی

زیباترین و جذاب ترین راه دنیا برای قدم زدن در آفریقای جنوبی

در یک جنگل پُر از درخت های قشنگ شما هم می توانید راه برید ولی وقتی می شود روی درخت ها راه رفت و از بالا به جنگل نگاه کرد، چرا این کار را نکنید!؟

در این قسمت از مجله گشتول سفری مجازی به شهر زیبای کیپ تاون در آفریقای جنوبی داریم و راه رفتن در مسیری بالای درخت ها که به شما این اجازه را می دهد تا از دید یک پرنده یا میمون به زیبایی های طبیعی نگاه کنید و لذت ببرید.

زیباترین و جذاب ترین پل دنیا

آفریقای جنوبی پُر از دیدنی های و جاذبه های طبیعی فوق العاده است و شهر کیپ تاون هم از این قاعده مستثنی نیست و برای ماجراجوها بهترین مقصد گردشگری شناخته شده است.

در باغ گیاه شناسی ملی "کریستن بوش" "Kirstenbosch" در این شهر زیبا هم طیف گسترده ای از گونه های گیاهی وجود دارد که شهرتی جهانی به آن بخشیده و این باغ فوق العاده را به عنوان یکی از جذاب ترین و بهترین باغ های گیاه شناسی در جهان معروف کرده است.

دقیقاً در همین باغ زیبا است که زیباترین و جذاب ترین راه دنیا قرار گرفته است. پُلی فوق العاده هیجان انگیز که به شما اجازه می دهد تا از بالا به همه چی نگاه کنید و حس بی نظیری داشته باشید.

این مسیر رویایی حداکثر ١٢ متر از زمین ارتفاع می گیرد و تنها دو بار با زمین برخورد می کند. ١۳٠ متر طول دارد و نیازی نیست برای قدم زدن روی پُل مبلغی پرداخت کنید. پس اگر به آفریقای جنوبی، شهر کیپ تاون سفر کردید حتماً روی این پُل راه برید در غیر این صورت می توانیم با هم به این عکس ها نگاه کنیم و قدمی خیالی روی زیباترین و جذاب ترین راه و مسیر دنیا برداریم.

قدیمی ترین کامپیوتر دنیا | کشف شده از اعماق اقیانو...
کافه های دانشجویی پرطرفدار تهران کجاست؟

آخرین مطالب نوشته شده توسط

مطالب مرتبط

کاربر مهمان

captcha-image

نظرات کاربران

مرتب سازی بر اساس
  • تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است