گشتول


سیستم جامع گردشگری


ورود به سیستم

ورود به سیستم گشتول

نام کاربری
رمز عبور
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در سیستم گشتول

نام
نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز عبور
آدرس ایمیل
تکرار آدرس ایمیل
Captcha
close.png
در حال جستجو...

رستوران صحرا | خوش مزه ترین تجربه در پایتخت

رستوران صحرا | خوش مزه ترین تجربه در پایتخت

بعضی از رستوران های تهران به معنای واقعی خاص هستند، البته این خاص بودن تعاریف متفاوتی برای هر فردی دارد. ویژگی ها و مشخصه های متفاوتی هستند که یک رستوران را خاص می کنند. تا به حال شده به رستوران های خاصی که رفته اید فکر کنید؟ بعضی رستوران دکوراسیون متفاوتی دارند، بعضی ها خلاقیت در سرو غذاهایشان به خرج می دهند و بعضی ها هم تمرکز اصلی خود را بر طعم غذاها می گذارند تا مزه ای خلق کنند که هر سلیقه ای را راضی کنند. رستوران صحرا یکی از این دسته رستوران ها است که غذاهایی با کیفیت و مزه اصیل ایرانی را سرو می کند.

رستوران صحرا

رستوران صحرا رستورانی جمع و جور است که از فضای مختصر خود استفاده مفیدی کرده است. در نگاه اول سادگی رستوران شما را به یاد رستوران های قدیم می اندازد. اما جنب و جوش پرسنل و مردم خیلی جالب است، مردمی که برای خوردن یک غذای خوش مزه بی ریا بدین جا آمده اند تا از بوی پلوی ایرانی لذت ببرند و بدون هیچ زرق و برق و تجملی یک ماهیچه خوش طعم میل کنند.

چی بخوریم؟

این جا یک رستوران اصیل ایرانی است که غذاهای خوش مزه اش را در ظروف چینی با ظاهری وسوسه انگیز و اشتها آور سرو می کند. باقالی پلو با ماهیچه یا ماهی این جا از انتخاب های هوشمندانه و لذت بخش برای یک وعده ناهار یا شام دل چسب است. کباب کوبیده این جا هم همیشه جزو پرطرفدارهای رستوران ایرانی صحرا بوده اند. یک غذا برای این که وعده بی نظیری باشد باید هر پنج حس شما را تحریک کند و به وجد بیاورد. اولین اتفاقی که یک غذا را جذاب می کند نحوه ارائه و گارنیش آن است. در رستوران ایرانی صحرا غذاها در ظروف چینی سرو می شود و در کنار تمام پلو و چلوها یک تکه ته چین خوش مزه قرار دارد و دورچین هایی متناسب با سبک غذا.

بریم رستوران صحرا؟

رستوران ایرانی صحرا یک انتخاب متفاوت و جذاب است چه برای صرف یک وعده غذایی خوش مزه و جذاب، چه برای یک میهمانی خانوادگی ده بیست نفره. کافی است تا همراه با افراد مسن تَر خانواده که غذاهای خوش مزه و اصیل قدیمی را بیش تر میل کرده اند به این رستوران بروید و برایشان یک باقالی پلوی خوش مزه سفارش دهید تا حسابی هم آن ها را خوشحال کنید هم خودی نشان بدهید.

اطلاعات دسترسی

آدرس: هروی - خیابان وفامنش - نبش کوچه شقایق - پلاک ٨

شماره تلفن:  ٢٢٩٨٠٠١٢ - ٢٢٩٨٠٠١١

آدرس اینستاگرام: https://www.instagram.com/sahra.restaurant

معرفی بهترین و خوش مزه ترین کباب های دنیا
سفر به شهرستان بانه | مرکز گردشگری و خرید استان کر...

آخرین مطالب نوشته شده توسط

مطالب مرتبط

کاربر مهمان

captcha-image

نظرات کاربران

مرتب سازی بر اساس
  • تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است