گشتول


سیستم جامع گردشگری


ورود به سیستم

ورود به سیستم گشتول

نام کاربری
رمز عبور
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در سیستم گشتول

نام
نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز عبور
آدرس ایمیل
تکرار آدرس ایمیل
Captcha
close.png
در حال جستجو...

کافی شاپ گل یخ | قدیمی ترین آبمیوه بستنی فروشی تهران

کافی شاپ گل یخ | قدیمی ترین آبمیوه بستنی فروشی تهران

قطعاً هیچ رستوران یا کافی شاپی وجود ندارد که با کیفیتی معمولی و خدماتی متوسط بتواند سال های زیادی به کارش ادامه بدهد. نمونه بارز این را می توان در کافی شاپ گل یخ پیروزی به عینه مشاهده کرد، آبمیوه و بستنی که در سال ١۳۴۵ ه.خ شروع به کار کرده و سال هاست با کیفیتی عالی مشغول به فعالیت است. اگر ساکن شرق تهران باشید که بی شک نام گل یخ را شنیده اید، اگر هم از طرفداران معجون های خوش مزه و پُر مغز و پُر حجم هم باشید، برای یک بار هم که شده مطمئناً معجون و بستنی های کافی شاپ گل یخ را امتحان کرده اید. اگر هم تا به حال گذرتان به این آبمیوه بستنی فروشی جذاب نیافتاده ضرر کردید، اما جای نگرانی نیست چون آبمیوه بستنی فروشی گل یخ از صبح تا شب باز است و همیشه وقت برای جبران این ضرر دارید.

آبمیوه بستنی فروشی گل یخ

این کافه بیش از ۵٠ سال است که با کیفیتی عالی مشغول به کار است. در سال ١۳۴۵ ه.خ گل یخ با عرضه بستنی سنتی و فالوده شیرازی فعالیتش را آغاز کرد و به دلیل کیفیت مطلوبی که داشت خیلی زود با استقبال مردم مواجه شد. بعد از آن با اضافه کردن انواع آبمیوه، نوشیدنی های سرد و گرم، معجون و اقلام کافی شاپ کار خود را گسترده کرد، اما هرگز از کیفیت خود کم نکرد. البته این مجموعه در سال ١۳٩٠ ه.خ تغییر دکوراسیون داشت و تبدیل به یک فضای مدرن تر شد. کافی شاپ گل یخ پیروزی در دو طبقه ساخته شده و یکی از بزرگ ترین آبمیوه بستنی فروشی هایی است که در تهران قرار دارد و برای سرو معجونتان احتیاجی نیست که سرپا بایستید و می توانید در فضای بزرگ مجموعه بنشینید و با لذت سفارشتان را میل کنید.

چی بخوریم؟

هر چیزی که از یک آبمیوه بستنی فروشی بخواهید را در این مجموعه می توانید پیدا کنید، از انواع ویتامینه، معجون، بستنی، کیک، شیک گرفته تا انواع نوشیدنی های ترش و شیرین و سرد گرم. ویتامینه های گل یخ را خیلی سخت می توانید به تنهایی بخورید چون هم حجم زیادی دارد هم از مغز آجیل های مختلفی در آن استفاده شده، اما اگر علاقه تان زیاد است و دوست ندارید خوراکی تان را شریک شوید، باید بدانید که یک وعده غذایی کامل را دارید سفارش می دهید که حسابی حتی شما را سیر می کند و از طعم بی نظیر آن هم کمال لذت را خواهید برد. اگر هم نوشیدنی های گرم و قهوه دوست دارید می توانید با کیک های مختلف سفارش بدهید و میل کنید.

بریم آبمیوه بستنی فروشی گل یخ؟

شک نکنید! حتی اگر منزلتان از این آبمیوه فروشی دور است برای یک بار هم که شده باید به گل یخ بروید تا معنای واقعی ویتامینه و معجون را بچشید. نگران هم نباشید فضای کافی شاپ آن قدر بزرگ است که در عین شلوغی جا برای نشستن همیشه هست و می توانید با خیال آسوده ساعت ها آن جا باشید و دسر و بستنی های خوش طعم میل کنید.

اطلاعات دسترسی

آدرس: پیروزی - صد ستگاه - پلاک ۴۶۶

شماره تلفن: ۳۳۷٩۶۳۷١ - ۳۳۷٩۴٨٢۴

آدرس اینستاگرام: https://www.instagram.com/coffeeshopgoleyakh

راهنمای کامل عکاسی در سفر | چگونه عکس های زیبا بیا...
روستای هدف گردشگری جلیزجند | قلب پرتپش فیروزکوه

آخرین مطالب نوشته شده توسط

مطالب مرتبط

کاربر مهمان

captcha-image

نظرات کاربران

مرتب سازی بر اساس
  • تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است