گشتول


سیستم جامع گردشگری


ورود به سیستم

ورود به سیستم گشتول

نام کاربری
رمز عبور
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در سیستم گشتول

نام
نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز عبور
آدرس ایمیل
تکرار آدرس ایمیل
Captcha
close.png
در حال جستجو...

اهمیت تکنولوژی در سفر | چگونه تکنولوژی سفر را تغییر داده است؟

اهمیت تکنولوژی در سفر | چگونه تکنولوژی سفر را تغییر داده است؟

همیشه افرادی وجود داشته اند که برای کسب درآمد سفر می کنند و نَه تنها برای تعطیلات هر چند وقت یک بار. این جهانگردان به خاطر تجربیات جدید زندگی می کنند و اغلب نمی خواهند بیش تر عمر خود را درون یک دفتر کار و در حال انجام یک کار پشت میزی بگذرانند. به علت پیشرفت هایی که در زمینه تکنولوژی به وجود آمده، سفر کردن به عنوان یک شغل بیش تر از همیشه امکان پذیر شده است. این موضوع باعث می شود برای کسانی که عاشق سفر هستند، دستیابی به رویاهایشان برای دیدن جهان به یک گزینه ممکن و قابل دسترسی تبدیل شود. خوشبختانه در هر گوشه از جهان که باشید، برای متصل شدن به دفترتان و همکارانتان، تنها به یک لپ تاپ و یک گوشی تلفن همراه نیاز خواهید داشت. این تنها نمونه ای کوچک از تأثیر تکنولوژی بر سفر است. با گشتول همراه باشید تا اهمیت تکنولوژی در سفر و این که چگونه تکنولوژی سفر را تغییر داده را بدانید.

گزینه انجام کار دور از شرکت

در سال های اخیر، بسیاری از شرکت ها از محدود کردن کارمندان به محوطه بسته یک دفتر کاری خودداری می کنند و از قرار دادهایی بَر اساس کار دور از شرکت سود می برند. صرفه جویی بسیار زیادی که این شرکت ها با اجبار نداشتن به پرداخت کرایه و هزینه های دیگر برای یک دفتر سنتی انجام می دهند، منجر به سودهای افزایش یافته شرکت ها و دستمزدهای بالاتر برای کارمندان شده است. اگر شرکت شما هنوز به سمت انجام این کار تغییر رویه نداده، ناامید نشوید. سعی کنید آغاز بخش این تغییر باشید و در مورد این موضوع با کسی که بر روی کارتان نظارت می کند صحبت کنید. اگر موقعیت شغلی شما ایجاب نمی کند که با همکاران یا مشتریان شرکت روبرو شوید، هیچ چیز نباید بین شما و آزادی سفر کردن قرار بگیرد. این مقاله درباره تأثیر تکنولوژی بر سفر می باشد.

کارآفرینی و شروع یک تجارت

اگر کارفرمای شما تسلیم نمی شود و اجازه نمی دهد شما از دور برای شرکت کار کنید، می توانید کاری کنید که خودتان رییس خودتان باشید. با پیشرفت هایی که در اهمیت تکنولوژی در سفر به وجود آمده، می توانید به آسانی تجارت خود را آغاز کنید. برای این کار می توانید بصورت آنلاین تقاضای مجوز و وام بانکی کنید و وبلاگ خودتان را به آسانی طراحی کنید و راه بیاندازید. شما می توانید شرکت خود را در عرض یک روز از پشت کامپیوتر خود و در هر جای دنیا که هستید قانونی کنید. بعلاوه بسیاری از شرکت ها به خاطر علاقه به حذف کردن دفتر کار برای کارمندانشان، در حال بستن قراردادهای بیش تر با کارکنان قراردادی هستند. به خصوص این که هیچ اجباری به پرداخت سودهایی مانند بیمه سلامت و حقوق مرخصی به آن ها ندارند. تأسیس کردن یک شرکت مشاوره یا کار کردن به عنوان یک نویسنده آزاد به شما این امکان را می دهد که مشتری های خود را انتخاب کنید و تنها کاری را که خودتان می خواهید انجام دهید. یعنی هر زمان که بخواهید می توانید یک مشتری را رد کنید و تنها با کسانی روابط کاری برقرار کنید که به ارزش های مورد نظر شما پایبند هستند و این از تأثیر تکنولوژی بر سفر می باشد.

متصل بودن

هرگز در تاریخ تکنولوژی، متصل باقی ماندن به همکاران این گونه آسان نبوده است. چندین اپلیکیشن یا نرم افزار مختلف وجود دارند که به وسیله آن ها می توانید کارهایی مانند تماس های کنفرانسی، سهیم شدن صفحه مانیتور و ادیت مدارک با همکاری یکدیگر را انجام دهید. همه این کارها را می توانید در هنگام سفر، درون یک وسیله نقلیه و در حال تماشای یک چشم انداز زیبا از بالای یک کوه انجام دهید که از اهمیت تکنولوژی در سفر می باشد. فقط کافی است گوشی همراهتان آنتن داشته باشد، به محل کار خود وصل می شوید و آنچه که لازم است انجام می دهید و سپس به سوی ماجراجویی بعدیتان در سفر قدم بردارید.

حفظ تعادل بین کار و زندگی

بسیاری از افراد ممکن است با ایده بسیار خوشایند محدود نبودن به یک دفتر کار وسوسه شوند و فراموش کنند که می بایست تعادل بین کار و زندگی شان را حفظ کنند. حفظ کردن تعادل بین کار و زندگی چه در حال سفر کردن باشید و چه پشت میز کار در دفتر کارتان، نکته ای است که اغلب ما با آن درگیر هستیم. این که وقتی در سفر هستید، در عین حال به کار و تجارتتان هم متصل باشید دارای منافع و مزایای بسیار زیادی است. اما فراموش نکنید که وقتی در سفر هستید، سرتان را از صفحه کامپیوتر یا گوشی تان بالا بیاورید. محیط کار سنتی به شما اجازه می دهد هر از چند گاهی برای استراحت قدم بزنید، خوراکی بخورید یا سیگار بکشید اما وقتی در محیط کار سنتی نیستید، مثلاً در حال سفر به سر می برید، می توانید از زمان استراحت خود برای رسیدن به قله نزدیک ترین کوه و تماشای چشم اندازهای آن یا بازدید از یک موزه محلی استفاده کنید و سپس دوباره به سر کار خود بازگردید. اگر می خواهید موفق باشید، باید کار خود را از هر نقطه ای که در آن به سر می برید انجام دهید. برای این کار گاهی باید به دنبال آنتن گرفتن برای موبایلتان بیفتید، سفر خود را کندتَر یا متوقف کنید تا پروژه مهمی را که می باید تمام شود به اتمام برسانید یا اگر گوشی تلفن همراه خود را در یک ماجراجویی مانند صخره نوردی از دست داده اید، شبانه به سفر خود ادامه دهید تا به یک شهر مهم در راه برسید و بتوانید با رئیس یا یک مشتری مهم ملاقات کنید یا تماس برقرار نمایید. بطور کل اگر می خواهید هم از زندگی و سفرهایتان لذت ببرید و هم به کار و تجارت خود برسید، بهتر است از تمام چیزهایی که تکنولوژی به شما ارائه کرده، استفاده کنید و خودتان تکنولوژی در سفر را تجربه کنید.

آشنایی با معروف ترین جشنواره های ارمنستان
راهنمای کامل عکاسی در سفر | چگونه عکس های زیبا بیا...

آخرین مطالب نوشته شده توسط

مطالب مرتبط

کاربر مهمان

captcha-image

نظرات کاربران

مرتب سازی بر اساس
  • تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است