گشتول


سیستم جامع گردشگری


ورود به سیستم

ورود به سیستم گشتول

نام کاربری
رمز عبور
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در سیستم گشتول

نام
نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز عبور
آدرس ایمیل
تکرار آدرس ایمیل
Captcha
close.png
در حال جستجو...

جشنواره ویستریا در ژاپن | نمایشی رویایی از درختانی بهشتی

جشنواره ویستریا در ژاپن | نمایشی رویایی از درختانی بهشتی

درست است که ژاپن کشوری کهن و اساطیری با جاذبه های گردشگری فراوان است اما زیبایی سحرانگیزی که درختان زیبای این کشور در فصل بهار برای شما کنار گذاشته، وصف نشدنی است.

هر ساله با رسیدن بهار، توریست های بسیاری بعد از تماشای جاذبه های گردشگری ژاپن، دوربین به دست می شوند و راهی پارک اشیکگا گل در استان توچیگی برای تماشای جشنواره ویستریا در ژاپن می شوند. شاید در نظر بسیاری از ماها، این جشنواره نیز شبیه جشنواره های گُل بسیاری باشد که در سراسر جهان برگزار می شود، اما کافی است تا یک بار از میان تونل هایی که درخت های پوشیده شده از شکوفه های گیلاس و برگ های رها شده آن ها ساخته اند، عبور کنید تا باورتان شود این جشنواره نمایشی از بهشت بر روی زمین است.

۳۵٠ درخت ویستریا با شکوفه ها و برگ های رنگارنگ، آسمان را جای ابر، پُر از شکوفه کرده اند تا شما سر به هوا در این پارک قدم زده و خاطراتی به رنگ صورتی و بنفش را به خود به کشورتان ببرید.

جشنواره ویستریا هر ساله از ١۵ آوریل تا اواخر می برگزار می شود و این روزها، درختان زیبای آن به یکی از جاذبه های گردشگری ژاپن تبدیل می شود.

درخت ویستریا از درختان بومی ژاپن است که بیش از ١۵٠ سال هم عمر می کنند و در واقع آن را می توان نقطه عطفی از میراث طبیعی ژاپنی دانست. زیبایی و شکوه این درختان به قدری زیاد است که لقب مقصدی رویایی برای سفر را برای پارک اشیکگا گل بدست آورد.

دسترسی به این جشنواره نیز راحت است، کافی است تا ایستگاه توکیو با قطار به سمت استان توچیگی ژاپن حرکت کنید، در نهایت تنها می توان گفت که این سفر دو ساعته و گشت و گذار در این پاک، کاملاً ارزش وقت و هزینه ای که صرف می کنید را دارد.

جنگل سنگ در یون نان چین | معرفی جنگل سنگی در چین
جزیره سانتورینی یونان | تماشایی ترین غروب دنیا

آخرین مطالب نوشته شده توسط

مطالب مرتبط

کاربر مهمان

captcha-image

نظرات کاربران

مرتب سازی بر اساس
  • تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است