گشتول


سیستم جامع گردشگری


ورود به سیستم

ورود به سیستم گشتول

نام کاربری
رمز عبور
مرا به خاطر بسپار

ثبت نام در سیستم گشتول

نام
نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز عبور
آدرس ایمیل
تکرار آدرس ایمیل
Captcha
close.png
در حال جستجو...

جنگل سنگ در یون نان چین | معرفی جنگل سنگی در چین

جنگل سنگ در یون نان چین | معرفی جنگل سنگی در چین

جنگل سنگی یا شیلین، مجموعه ای جالب از شکل گیری سنگ های آهکی است که در استان یون نان چین واقع شده و به عنوان یکی از شگفتی های طبیعی زمین شناخته شده است. با دیدن این صخره های آهکی به نظر می آید این سنگ های عظیم از آسمان سقوط کرده اند و به دلیل قرار گرفتن آن ها بین درختان ممکن است توهم زیبایی از یک جنگل سنگی به شما دست بدهد.

این جنگل به همراه دهکده ای که در نزدیکی جنگل سنگی واقع شده، از سال ٢٠٠۷ م در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده و یکی از جاذبه های گردشگری دنیا است که سالانه تعداد زیادی از توریست ها را به سمت خود جذب می کند.

در ادامه با جنگل سنگ در یون نان چین و با نمونه تصاویری از جنگل سنگی در چین با ما همراه باشید.

مناظر شگفت انگیز

اگر موفق بشوید به بالای یکی از این قله های سنگی صعود کنید، می توانید از تماشای هزاران قله و دره که مثل یک جنگل سیاه و سپید گسترده شده لذت ببرید. زمین شناسان با تحقیقی که روی این جنگل سنگی داشته اند، ادعا می کنند که این جنگل بیش از ٢۷٠ میلیون سال قدمت دارد و در گذشته به احتمال زیاد اقیانوسی بوده که بعد از فروکش کردن آب اقیانوس و به مرور زمان با تأثیری که آب ها روی این صخره ها داشته اند، باعث شکل گرفتن عجیب این سنگ ها شده است. زمانی که بین این شاهکارهای سنگ طبیعی پیاده روی می کنید، افسون شکل های پیچیده ای می شوید که چشم انداز باشکوه و عجیب و غریبی دارند، سنگ هایی با شیب تند که مناظر فوق العاده و پُر پیچ و خمی را جلوی چشمان شما ایجاد می کنند و روی بعضی از آن ها می توانید نقاشی ها و حجاری های باستانی جالبی را پیدا کنید که با استفاده از مخلوط خون حیوانات و مواد معدنی نقاشی شده است.

چشم اندازهای تماشایی

دریاچه ها، کوه ها، غارها و سنگ های دیگر، جذابیت بیش تری را به این جنگل سنگی اضافه می کنند و معمولاً اواخر شب می توانید شاهد برنامه های سنتی مثل کُشتی، مبارزه با گاو نَر، آواز خوانی و رقص توسط بومی ها در این منطقه زیبا باشید.

بلیط چارتر چیست و به نفع کیست!؟
جشنواره ویستریا در ژاپن | نمایشی رویایی از درختانی...

آخرین مطالب نوشته شده توسط

مطالب مرتبط

کاربر مهمان

captcha-image

نظرات کاربران

مرتب سازی بر اساس
  • تاکنون هیچ نظری ثبت نشده است